Posiadamy ofertę bezgotówkową w dwóch wariantach

Prowadząc biznes lub pracując w korporacji możesz korzystać z rozliczeń bezgotówkowych oraz naszych kartach firmowych. Dla Twojej wygody realizujemy obsługę płatności w trzech wariantach, a Ty wybierasz najlepszy dla siebie:

  • prepaid (nie tylko dla firm, każdy może doładować sobie konto dowolną kwotą i jeździć do wykorzystania tej kwoty nie płacąc kierowcy i dając na koniec kursu kartę zbliżeniową o określonym numerze), wystarczy wpłacić na konto nr 96 2490 0005 0000 4600 8988 6755 dowolną kwotę w tytule przelewu wpisując imię, nazwisko oraz numer karty
     
  • postpaid (tylko po podpisaniu umowy) na koniec miesiąca klient dostaje listę kursów zrealizowanych przez naszych kierowców w formie bezgotówkowej. Po akceptacji klienta wystawiamy fakturę vat płatną w terminie 14 dni,
  • oferta gotówkowa: automat do wystawiania faktur. Po kursie klient dostaje sms z linkiem do panelu klienta z którego może pobierać swoje faktury, zamawiać faktury zbiorcze.

W niedalekiej przyszłości każda karta będzie działała w każdym obsługiwanym przez nas mieście, chwilowo na każde miasto inna karta (ale na jednej umowie).

Każdy kto zdecyduje się na współpracę z nami w formie bezgotówkowej, otrzyma specjalną kartę zbliżeniową, dzięki której w łatwy i szybki sposób rozliczy transakcję po kursie u kierowcy. Na kartach można ustalać indywidualne limity i ograniczenia. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy satysfakcjonujące dla Ciebie rozwiązanie.

 

Wygoda Wygoda

Zyskujesz bezproblemowe rozwiązanie rozliczeń podróży

Elastyczność Elastyczność

Wybierasz rozwiązanie najwygodniejsze dla siebie

Pełna kontrola Pełna kontrola

Masz pełna kontrolę nad budżetem przeznaczonym na podróże

Zestawienie kontaktów biznesowych

Sopot

Radosław Masłowski